Tehnike e bardhe

Shitet nga: Besi 15 Qer 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen e teknikes te importuar nga gjermania te gjtha ne rregull dhe megarancion kontakt 044 197 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim