Tehnike te bardhe

Shitet nga: Besi 28 Maj 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen e teknikes se bardh te importuar nga gjemania suedia. Si frigorifer friza enlarse lavatriqe shporet elektrik montus. Noram motor te frigoriferave etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim