Tharse per rroba

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 31 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
tharese per rroba e markes Bosch, e ruajtur shume..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim