Air Condition "NEO"

Shitet nga: Bashkim Fejza 29 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Air Condition NEO 24 ne gjendje te mire te rregullt pak e perdorur ne lokal , per me te teper mund te kontaktoni ne numrat ; 044-313-921 049-609-017 Bashkimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim