Bojler qe e ngroh uji ne levizje i ardhur nga Gj..

Shitet nga: Agimi 09 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bojleri expres i ri,bojleri eshte ky ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim