Elind (Termo)

Shitet nga: Enver 07 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elindi eshte ne gjendje te rregullt.
Çmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim