Elind

Shitet nga: Enver 08 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elind 3 (Termo) eshte ne gjendje te rregullt.
Çmimi sipas marrveshjes.
teli 044226479
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim