Kalda per nxemje qendrore

Shitet nga: Mentor 09 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalda per nxemje me dru dhe qymyr EKO CK 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim