Kamin (prity)

Shitet nga: betim 17 Jan 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte shume i mire nxen shume dhe vjen meqynga.Qmimi i fundit eshte 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim