Kamin per nxemje qendrore

Shitet nga: Fisnik 13 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kamini per nxemje qendrore 30KW.
perveqse se perdoret me dru dhe qymyr kamini mund te perdoret edhe me rrym, se bashku me kamin vjen edhe pompa e ujit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim