Kamin

Shitet nga: avni 20 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes stufen ne gjendje te rregullt esht e pordorun 1 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim