Nxemje Qendrore

Shitet nga: Nxemje 16 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen Qendrore nxemja eshte e perdorur eshte me gjendje te rregullt ka kaldaj te jashtem 6 radiator pompa ujit nxemja esht me dru dhe thengjill qmimi osht 1000 euro qmimi Fisk vetem njerz serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim