Nxemje Qendrore

Shitet nga: Nxemje 24 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen Qendrore nxemja eshte e rregullt punon Mir nxemja ka 1 kaldaj te jashtem jo Alfa vetem per Nxemje 4 radiator 2 metersh 1radiator 1 meter 1 radiator banjo 1 pump te ujit . Nxemja esht me dru dhe qymyr eshte ne gjendje te rregullt punon Mir si pumps ashtu radiator dhe kaldaja pres bleres serio qmimi osht Shkurt pa diskutim 950 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim