Nxemje Qendrore

Shitet nga: Nxemje qendrore 26 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen Qendrore nxemja ka 1 kaldaj te jashtem Nuk esht Alfa vetem Nxemje 4 radiator 2 metersh 1 radiator 1 metersh 1 radiator banjo dhe pumps ujit nxemja eshte be gjendje te rregullt punon me dru dhe qymyr pres bleres serioz qmimi osht fiks 950 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim