Nxemje Qendrore

Shitet nga: Nxemje qendrore 27 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen Qendrore nxemja eshte me gjendje te rregullt nxemja ka kaldaj te jashtem 1 pump te ujit 4radiator 2metersh 1radiator 1metersh 1 radiator banjo nxemja punon me dru dhe qymyr osht be gjendje te Mir qmimi 950 euro pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim