Nxemje Qendrore

Shitet nga: Qendrore 29 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Nxemje Qendrore nxemja eshte be gjendje te rregullt nxemja ka 1 kaldaj 1 pump te ujit 4 radiator 2 meter 1 radiator 1 meter 1 radiator banjos nxemja I ka gjitha me rregull qmimi 950 euro pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim