Nxemje Qendrore

Shitet nga: Nxemje qendrore 04 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen Qendrore me gjendje te rregullt nxemja Ka 1 kaldaj te jashtem 1 pump te ujit 4 radiator 2 metershe 1 radiator 1 metershe dhe 1 radiator banjos nxemja osht ne gjendje te rregullt pres bleres serioz qmimi 900 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim