Nxemje Qendrore

Shitet nga: kadri 20 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporet i nxemjes qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim