Nxemjen qendrore

Shitet nga: Nxemje qendrore 01 Nën 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen Qendrore me gjendje te rregullt nxemja ka 1 kaldaj te jashtem punon me ndru dhe qymyr 1 pump te ujit 4 radiator 2 metersh 1 radiator 1 metersh dhe 1 radiator banjo Jan te gjitha me rregull punon Mir pres bleres serioz qmimi 950 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim