Nxemse me plin

Shitet nga: kastriot 13 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemse me plin me te gjitha paisjet osht gjendje te rregullt esht e pa perdorun...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim