SHPORET BIRA

Shitet nga: ENIS 22 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti me 4 plloqa , me furr
per me shum informata na thirrni ne kete numer te telefonit :
049-310-062.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim