SHPORET kamina

Shitet nga: ejup hasani 07 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte pak i perdorur ,ngrohmjaft ,furren e ka te madhe mjaftueshem ,qmimi i votlitshem. tel. viber 049728083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim