Shes nxemjen qendrore

Shitet nga: Nxemje qendrore 08 Krr 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   900 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's nxemjen qendrore nxemja eshte me dru dhe qymyr punon mire nxemja ka 1 kaldajakaldaja 1 pump te ujit 4 radiator 2 metershe 1 radiator 1 metersh dhe 1 banjo nxemja eshte ne gjendje te rregullt i shes edhe radiatort ndamas po edhe pumpen ndamasa dhe punon Mir pres bleres serioz qmimi 550 euro qimi pa diskutushem kontaktues 044-405-635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim