Shitet kamini

Shitet nga: Rexhep 09 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte i perdorur vetem nje vit, i pershtatshem per lokale, shtepi te medha. Mund te muroset (zidu), ngroh siperfaqe te medha deri 200 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim