Shporeti dhe kamin

Shitet nga: Bashkim 14 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporeti gjysemalfa dhe kamini shiten urgjentisht, shporeti eshte blere qe nje vit, ndersa kamini sivjet.
Jane shume te ruajtur, pothuajse te ri.
çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim