Temron

Shitet nga: bajram 05 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termon e cila osht ne gjendje shum te mir per punim vetem 100 euro per qdo sen na contaktoni 049 424466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim