Termo 2.5

Shitet nga: Skender Spahiu 29 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Terom 2.5 madhesia, ne gjendje te rregullt me mekanizmin me rrota . Cmimi 115€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim