Termo 2.5

Shitet nga: Privat 13 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 2.5 shitet ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim