Termo 2-she

Shitet nga: nexhi 31 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo ështe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim