Termo 3.5

Shitet nga: Termo 17 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 3.5 ne gjendje te rregullt boj ndrrim me diqka qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim