Termo 3 KW Elind

Shitet nga: Izet Abdurrahmani 10 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo 3 KW Elind eshte ne gjendje te rregult.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim