Termo 6

Shitet nga: Blendi 05 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje plotesisht te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim