Termo ELIDA 3,5KW Me marrveshje

Shitet nga: Fatmir Krasniqi 10 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet urgjent ...
Presim bleres serioz

Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim