Termo elin 3

Shitet nga: Kadri 02 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim