Termo

Shitet nga: Shkelqim 17 Tet 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3.5 kw, ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur. Shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim