Termo ( elind 3)

Shitet nga: Bajrami 18 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Elind
Shes termon Elind 3 ne gjendje plotesisht te rregullt. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim