kalorifer

Shitet nga: fatmir bialli 07 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kaorifer 3 fazor ne gjendeje shum te mir ka punuar vetem 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim