termo

Shitet nga: luli 10 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet termo 3,5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim