Elektro servis

Shitet nga: Elektro servis 03 Nën 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm servisimin e lavatriqeve shporetave fshisave dhe shum pajisje tjera elektrike gjindemi ne vushtrri. Tel...045339813 ose ne ipko 049302920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim