Gjakuzi shtepijak.

Shitet nga: Doni 21 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Gjakuzi shtepijak. Per te rritur dhe femi Munt ta perdorni ne kad bazent per femi etj ne gjendje te rregullt. Per me shum kontaktoni ne nr. Ju pirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim