Mates i cilesis se ujit dhe PH

Shitet nga: agimi 07 Sht 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
te dyjat se bashku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim