Mikrovalë dhe Reshov

Shitet nga: Afrim 02 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet mikrovalja dhe reshovi ne gjendje shum te mir jan ardh nga gjermania.
Reshovi eshte ekonomik "Induksion"
I jepi shum lir
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim