Shiten Trafot

Shitet nga: Drilon 06 Gsh 04:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shiten Trafot per rregullimin e Tensionit.

Trafot i kam perdor per rregullimin e Tensionit per Makina per prodhimin e Dyerve dhe Dritareve te cilat punojne me rryme trefazor.

Trafot shiten te gjitha(3 COPE)180euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim