Teknik e bardh

Shitet nga: Nasuf 24 Gsh 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shiten mobilie te perdorura dhe sende nga teknika e bardhe.
Jane te perdorura por shume nga to jane ne gjendje te mire.
Shiten :
-Kuzhine 250 euro;
-Tavoline buke 100 euro ;
-Tavoline ndeje 40 euro;
-Dy tavolina tjera te perdorura 50 euro;
-Ulese(qyshor per tavoline) 20euro ;
- 3 Karrike 45 euro;
-4 Rafta per libra 60 euro;
-Orman 40 euro;
-Vitrin 35 euro ;
-Tepison 35 euro ;
-Qysh i perdorur(me pak investime i pershtatshem per perdorim) 100 euro ;
-Shporet rryme shume pak i perdorur 120 euro ;
-Makine larse e perdorur 60 euro;
-Frigorifer pak i perdorur 140 euro ;
-Dy tv (njeri bardh e zi dhe tjetri color te perdorur) 50 euro;
-Etj.
Cmimi i arsyeshem , ndersa sendet ndodhen ne nje fshat te Vushtrrise(4.5 km nga magjistralja Prishtine-Mitrovice).

Kontakti,
044 587 170
049 921 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim