Makine Kafeje

Shitet nga: -. 05 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Makine Kafeje e kompanise te njohur italiane DēLonghi
E blere ne vitin 2014 eshte shume pak e perdorur dhe eshte perdorur vetem ne shtepi
Plotesisht funksionale dhe e paisur me te gjitha paisjet e saj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim