Shank

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ylli 19 Pri 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
shes shank i perdorur wetem 2jav dit siq pe shihni dhe vet per me shum informata kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim