Shporet Elektrik i markes se njohur Botëror

Shitet nga: Deniz 14 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shes shporet Elektrik i markes se njohur Botërore ( BEON - made in Europen. Mundesia pjekëse dhe fulija te ndryshme me grijaqë jashte, permasat e tepsis jan = 44 = prej me te Mdhajav + një tepsi GRATIS e jap. I pa gervishurr dhe pa kurizjon po thuaja i RI dhe me qmim te voliteshumë e japë..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim