Tehnik e Bardh

Shitet nga: Fidani 03 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shesim te gjitha paisjet e teknikes se bardh me shumic dhe pakic paisjet jan te importuar nga gjermania gjendemi ne vushtrri te statcioni i vjeter ne lokalin i cili quhet TINTI dhe ne prishtina ju mirpresim qmimet jan te volitshmeNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim