bejm riparimin e rrymes ne shtepi

Shitet nga: luli 19 Maj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
bejme riparimin e rrymen elektrike
ndrrimin e siguresave
ndrrimin e prizave kyqse
ndrrimin e dritave llusterave
si dhe qfardo lloji te riparimit ne shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim