shes teknik t bardh

Shitet nga: Besart 02 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
zmadhs me zhuqnika dhe tjetra pajeqall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim